Zaznacz stronę

Imprezy, Organizacja Imprez

Imprezy integracyjne pomysły – często się zastanawiasz nad tym jak zbliża się okres organizacji imprezy firmowej? Służymy pomocą. Oferujemy wsparcie logistyczne. Pomagamy organizować niezapomniane imprezy dla firm oraz duże przyjęcia okolicznościowe. Ogromne możliwości oraz doświadczenie w obsłudze eventów oraz imprez integracyjnych czynią nasz klub jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na imprezy dla firm w Warszawie. Duża przestrzeń pozwala na organizację imprez dla 1000 osób w układzie stojącym lub 350 w układzie siedzącym. Warszawa to miejsce nie tylko na imprezy firmowe i przyjęcia okolicznościowe, ale również szkolenia, konferencje, pokazy mody, konkursy oraz koncerty. Duża przestrzeń oraz możliwości aranżacyjne sprawią, że każdy event oraz impreza będzie na najwyższym poziomie.

Podczas spotkania EMC odbyło się rozdanie certyfikatów oraz Kart EMC, a także loteria wizytówkowa z nagrodą w postaci pobytu dla dwóch osób w Hotelu Anders. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali również w prezencie rabat w wysokości 30% na zakup Karty EMC oraz ostatnie wydanie miesięcznika MICE Poland. Nie zabrakło rozmów przy kawie i słodkościach. Chętni mogli skorzystać również z jazdy na torze kartingowym N-Gine Grand Prix. Spotkanie odbyło się 22 marca br, na Torze Cartingowym N-Gine Grand Prix w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

Może lekko przesadzam ale zwykle jest tak że wyjazdy motywacyjne dla pracowników mają podwójne znaczenie. Prawda, cieszymy się niezmiernie gdy jedziemy na wycieczkę, kto by zareagował inaczej….Udowodnione jest że człowiek wypoczęty, zadowolony jest wiele bardziej chętny do pracy niż ten co dawno nie był na urlopie. Zatem po co wydawać pieniądze na wyjazdy integracyjne jeśli te same pieniądze można przeznaczyć na jednorazowe premie. Wtedy każdy na własną rękę każdy zrobi z dodatkową kasą co chce. Sęk w tym że szef nie będzie miał z tego żadnego pożytku. Jedni przeznaczą pieniądze na ubrania dla dziecka, inni odłożą do banku…czy to poprawia samopoczucie człowieka i zachęca do wzmożonej pracy-raczej nie!.

W Internecie szukamy też pomysłów na wiele innych atrakcji, aby potem podjąć decyzję i skontaktować się z wykonawcami lub ich przedstawicielami oraz dogadać szczegóły związane z ich wynajęciem. Oczywiście jeśli termin, który nas interesuje mają jeszcze wolny. Niektórzy w Internecie zaczynają ogólnego, wstępnego poszukiwania atrakcji na różne imprezy eventowe i firmowe. Wiele firm oferuje wynajem atrakcji na imprezy wraz z ich obsługą.

Uczestników przywitała Monika Krusiewicz, założycielka Event Managers Club, która zaprezentowała również ideę, cele i plany Event Managers Club W następnej części dotyczącej zagadnień związanych funkcjonowaniem branży eventowej. współpracy na linii agencja eventowa-zleceniodawcą, agencja eventowa-agencja eventowa oraz współpracy agencji z podwykonawcami mówiła Katarzyna Gadomska z firmy. Za bardzo ważne we współpracy między wszystkimi podmiotami uznała przede wszystkim komunikacje oraz myślenie w kategorii wspólnego sukcesu. Podkreśliła też wagę podpisywania umów między podmiotami biorącymi udział w realizacji imprezy W trzeciej części spotkania wystąpiła Pani Małgorzata Wuls, która zaprezentowała Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „Molo”.