Zaznacz stronę

Organizacja imprez integracyjnych, eventów dla osób indywidualnych oraz firm. Specjalnie przygotowany tor extrememalny Monster Truck – tylko dla odważnych, strome zjazdy, podjazdy, wertepy, nauka jazdy w terenie, regionalne potrawy, góralska muzyka odwiedziny u Bacy i Juhasa oraz inne atrakcje. Dbamy wszystkie elementy imprezy plenerowej, zapewniając zarówno zabezpieczanie terenu, uzyskiwanie różnego rodzaju pozwoleń w przypadku imprezy masowej, a także dbając rozrywkę, w tym artystyczną otoczkę.

Duże możliwości oraz wieloletnia organizacja eventów różnym charakterze pozwalają nam zadbać oprawę artystyczną, kulturalną, rekreacyjną czy też stronę gastronomiczną. Zapewniamy przy tym niepowtarzalne finały wydarzeń – pokazy sztucznych ogni lub laserów, a nawet koncerty gwiazd. Dbając każdy element wydarzenia i chcąc, aby zakończyło się ono powodzeniem, zapewniamy również urządzenia eventowe – od dmuchańców, przez sprzęt estradowy i gastronomiczny, aż do namiotów, mebli i agregatów prądotwórczych.

kompleksowa organizacja imprez

Organizacja imprez dla firm

Organizacja imprez dla firm nie jest przedsięwzięciem łatwym i niejeden specjalista od marketingu czy HR na takim zadaniu poległ. Kluczem w organizacji eventów integracyjnych jest odpowiednie dobranie programu atrakcji do danej grupy uczestników, a do tego niezbędna jest nie tylko wiedza, ale przede wszystkim doświadczenie. Na tym polu każda agencja eventowa działająca w branży organizacji imprez dla firm ma nieporównywalną przewagę. Na pewno wybierając odpowiednią firmę, możemy mieć większe prawdopodobieństwo sukcesu i gwarancję oszczędności czasu.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe jest idealnym narzędziem jeśli są Państwo zainteresowani ciekawym sposobem nagrodzenia pracowników za wcześniej osiągnięty sukces lub dobrze wykonaną pracę. Impreza firmowa nie tylko podnosi samopoczucie i samoocenę pracowników poprzez odstresowującą zabawę, ale również pomaga w poprawieniu komunikacji w zespole. Przez panującą na imprezach firmowych rozluźnionej atmosferze uczestnicy mogą poznać się lepiej niż w otoczeniu biurowym co pozytywnie wpływa na integracje kadry. Pracownicy biorący udział w imprezie firmowej są bardziej zmotywowani do pracy, a przez to bardziej efektywni w swoich działaniach. Imprezy firmowe to dobra zabawa, która wpływa korzystnie na zadowolenie i lojalność pracowników.